محل تبلیغات شما

اگر به دنبال یک شرکت برای طراحی سایت کسب و کارتان به صورت حرفه ای می باشید ، به شما پیشنهاد میکنم قبل از تصمیم گیری حتما این مقاله را مطالعه نمایید .

به شما قول می دهم پس از مطالعه این مطلب ، می توانیدبا خیال راحت قرارداد طراحی سایت حرفه ای خود را با شرکت های طراحی سایت امضا کنید و صاحب یک وب سایت حرفه ای شوید.

معنی طراحی سایت حرفه ای :

با جستجوی کلمه کلیدیطراحی سایت حرفه ایدر گوگل سیل عظیم شرکت هایی که ادعا می کنند طراحی سایت را به صورت حرفه ای انجام می دهند را مشاهده می نمایید . آیاهمگی آنها یک تعریف واحد از طراحی سایت  حرفه ای دارند ؟

آیا اگر در وب سایتی همه موارد زیر رعایت شده بود ,دیگر به یک سایت حرفه ای تبدیل شده است ؟ مواردی مثل :

•  
    • طراحی داینامیک

•  
    • طراحی واکنش گرا

•  
    • سرعت بارگذاری و یا لود بهینه

•  
    • کد نویسی مناسب برای موتورهای جستجو

•  
    • عدم نیاز به برنامه نویسی برای ثبت محتوا و یا تولید وبلاگ

•  
    • بهره بردن از یک کنترل پنل حرفه ای برای مدیرت وب سایت و بروز رسانی هایش

این ها همه مواردی هستند که از لحاظ من امکاناتابتدایی یک وب سایت محسوب می شوند و در دنیای امروز دیگر به آن ها امتیاز و یاحرفه ای بودن گفته نمی شود . این ها همه امکاناتی هستند که اگر وب سایتی آن ها رانداشته باشد , از لحاظ من دیگر وب سایت نمی باشد و شاید کاتالوگ اینترنتی برای اواسم بهتری باشد .
من در این نوشته می خواهم وجود ۱ فاکتوراساسی را در طراحی سایت با شما در میان بگذارم ، که از دیدگاه من یک سایت را به یکسایت حرفه ای تبدیل می کند ، در واقع من می خواهم تعریف خودم را از طراحی سایتحرفه ای با شما بازگونمایم :
یک سایت حرفه ای نباید برای صاحبش به یک چاه هزینه تبدیلشود !!!

به اعتقاد من ، وب سایتی حرفه ای می باشد که صاحب آنوب سایت برای هر تغییر یا توسعه ای , مجبور نباشد یک صورت حساب سرسام آور پرداختنماید و روزها منتظر این تغییرات از سمت شرکت طراحی سایت طرف قراردادش باشد . یعنی هر زمان که  اراده به اضافهکردن و یا ویرایش فرایند خاصی از وب سایت خودش را گرفت ، این کار با کم ترین هزینهو در حداقل زمان ممکن ، میسر شود . این تغییرات و یا افزایش ها شامل موارد زیر میتواند باشد :

•  
    • تغییر رابط کاربری

•  
    • توسعه وب سایت

•  
    • تغییر کاربری وب سایت

•  
    • اضافه کردن فرایند های جدید

•  
    • تغییر ظاهر و گرافیک وب سایت

آیا این گونه تغییرات با صرف هزینه ای اندکامکان پذیر می باشد ؟

بله , با طراحی سایت به صورت ماژولار در سطوح مختلف معماری مهندسی نرم افزار ، اینتغییرات به راحتی امکان پذیر می باشد . در واقع هسته اصلی وب سایت و معماری که درآن به کار رفته شده ، امکان پذیر بودن این تغییرات را ضمانت خواهد کرد . زمانی کههسته وب سایت شما از چندین لایه تشکیل شده باشد و وابستگی لایه های مختلف همهمدیریت شده باشند , آنگاه می توانم این اطمینان را به صاحب آن وب سایت بدهم کهحداقل چند سال برای تغییرات وب سایت خودش ، احتیاج به هیچ شرکت یا برنامه نویسینخواهد داشت . و این یعنی صرفه جویی در هزینه ها و کاهش زمان بروزرسانی های متعدد, یعنی طراحی یک سایت کاملا حرفه ای .

اگر زمانی خواستید با شرکتی قرارداد طراحی سایت ببندید ، دوستانه پیشنهاد می کنم که از آن شرکت بخواهید فاکتورتوسعه پذیر بودن و ماژولار بودن وب سایت را در قرارداد شما ذکر کند . به این معنیکه توسعه در وب سایتتان با کمترین هزینه امکان پذیر باشد و یا با تغییر رابطکاربری و یا گرافیک وب سایت در آینده , مجبور نشوید صورت حساب کمر شکنی را پرداختنمایید !!!

لازم است که دوباره اشاره کنم ، تعریف طراحی سایتحرفه ای از دیدگاه شرکت های طراحی سایت ممکن است متفاوت باشد . من از دیدگاه خود ,مهمترین عامل تبدیل یک سایت را به یک سایت حرفه ای با شما در میان گذاشتم . بهامید آن که این مطلب توانسته باشد تاثیر کوچکی در آینده تجاری کسب و کار شما داشتهباشد .

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی وب سایت خودرو

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

سایت ,  ,ای ,وب ,طراحی ,حرفه ,حرفه ای ,طراحی سایت ,وب سایت ,    ,سایت حرفه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوله بازکنی تهران فروشگاه عینک دودی| نایس آرنا هندزفری بی سیم sumteguzzblowh برترینها به خرید تلک آباد دفاع مقدس ، شرافت و شجاعت مظلومانه قــصـه هـای ( طــنـزِ ) شــیـر و عـسـل kehkadoon